2005/2001
Herrearmbåndsur af guld og stål. Model Constellation. Automatisk værk med dato. Hvid urskive med forgyldte visere og timemarkører. Original lænke af guld og stål med foldespænde. Urets diam. 35 mm. 2005.
Original æske og certifikat medfølger.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Defekt foldespænde. Uret fungerer, men der garanteres ikke for funktionaliteten.
Armbåndsure, 29. januar 2020
Vurdering
Hammerslag