2434/​815

Louis Poulsen

Dobbelt pultlampe af patineret messing med svingbare arme. Udført hos Louis Poulsen. H. 63. B. 95.

Alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. En skærm er løs. Senere trykknapafbryder. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

I Lyngby
Vur­dering

12.000–15.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

877624 8.500 DKK