2434/815
Dobbelt pultlampe af patineret messing med svingbare arme. Udført hos Louis Poulsen. H. 63. B. 95.
Alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. En skærm er løs. Senere trykknapafbryder. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering
877624 |