12142/117
Ernst Rasmussen (f. Frederiksberg 1912, d. 1964, Jean le Van er brugt som pseudonym for maleren)
Opstilling på et bord med frugter og glas. Sign. Ernst Rasmussen. Olie på lærred. 51×85. Rammemål 72×105.
Kunst, antikviteter & design, 21. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
28 bud