2312/78
Et sæt med skagler af bemalet træ, udskåret med rocailler og bladværk. Norge. 18.-19. årh. L. 42–59. (3)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. marts 2023
Vurdering
Hammerslag