2427/​144

Russisk pengekiste af metal, indvendigt dekoreret med bemalet ornamentik, navnetræk og årstal 1883. 19. årh. H. 17,5. B. 40. D. 31.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Nøgler medfølger.

I Aarhus
Vur­dering

5.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

851877 3.000 DKK