2040/725
Dansk møbeldesign
Et par kvadratiske sideborde/sofaborde af eg. Udført og mærket hos Bramin. H. 42,5. L./B. 80. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Ene bord med finérafslag på siden. Vandskjolder.
Moderne kunst og design, 29. september 2020
Vurdering
Hammerslag
19 bud