2446/​764

Jørgen Kastholm (f. Roskilde 1931, d. Düsseldorf 2007)

Preben Fabricius (f. 1931, d. 1984)

Pendel af kobber. Udført hos Nordisk Solar Compagni, 1960'erne. Diam. 70.

Alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og skævheder. Ledning og fatning mangler.

I Lyngby
Vur­dering

4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?