2015/198
Ubekendt maler, 20. årh.
En and med sine ællinger. Usigneret. Olie på træ. 22,5×30.
Proveniens: Bruun Rasmussen auktion 712, 2007 nr. 728.
Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 6. april 2020
Vurdering
Hammerslag
28 bud