2139/1314
Diamantring af 14 kt. hvidguld med talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 1,00 ct. Str. 56. Vægt ca. 7 g.
Fremstår med alders- og brugsslitage. En diamant skåret.
Smykker og Fashion, 29. september 2021
Vurdering
Hammerslag