1909/9011
Orientalsk tæppe i Indisk Agra design. Ubrugt/Aldrig anvendt. 21. årh. 290×246.(2797)
Dette emne handles i fuldmoms
Beverly Hills tæppe-ophørssalg, 25. februar 2019
Vurdering
Hammerslag