2119/654
Andreas Vind (f. København 1936, Sjælland,1970-)
“Skovidyl”. Sign. og dateret på bagsiden A. Vind 93–95. Mixed media på lærred monteret på plade. 30×30.
Original stand.
Moderne kunst og design, 11. maj 2021
Vurdering
Hammerslag