2435/​918

Renate Müller (f. 1945)

Terapi gås af hessian og blåt og rødt skind. Udført hos H. Josef Leven KG/Sonneberg, ca. 1970. H. 59. L. 50. B. 35.

Brugsslitage. Ridser og mærker.

I Aarhus
Vur­dering

4.000–5.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?