2016/258
Barnekane af bemalet træ og jern. 19. årh. H. 90. L. 115. B. 50.
Brugsslitage. Afskalninger. Løs i samlingerne.
Ældre malerier, møbler og varia, 13. april 2020
Vurdering
Hammerslag
11 bud