2043/657
Jan Christensen (f. Aalborg 1956)
“Den ubetænksomme”, 2019. Sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 100×80. Uindrammet.
Original stand.
Moderne kunst og design (udskudt), 22. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag