2419/1224
Fransk koralbroche af 18 kt. guld prydet med udskåret koral i form af figur. L. 4 cm. Vægt ca. 11 g.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Fremstår med reparationer
Smykker og Fashion, 8. maj 2024
Vurdering
Hammerslag