2120/35
Italiensk spejl og konsol af forsølvet træ med plade af imiteret sten. Rokoko form, 20. årh. Spejl H. 160. B. 76. konsol H. 90. B. 125. D. 47. (2)
Enkelte ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. maj 2021
Vurdering
Hammerslag