873/​182

Dansk Rokoko kommode af guldstafferet nøddetræ med senere plade. 18. årh.s midte, restaureret. H. 87. B. 95. D. 57.

Møbler, varia & tæpper, 20. september 2017

Vur­dering

25.000 DKK

Hammerslag

28.000 DKK