873/182
Dansk Rokoko kommode af guldstafferet nøddetræ med senere plade. 18. årh.s midte, restaureret. H. 87. B. 95. D. 57.
Møbler, varia & tæpper, 20. september 2017
Vurdering
Hammerslag