12032/​52

Ubekendt maler, 20. årh.

Talrige skibe en stille aften, ud for en større by. Utydeligt signeret. Olie på lærred. 81×107.

Rammen med patina.

Fra Direkte

Kunst, antikviteter & design, 6. august 2020

Vur­dering

1.000–2.000 DKK

Dette emne er udgået

(Autobud) 700 DKK
650 DKK
(Autobud) 600 DKK
550 DKK
500 DKK