12032/52
Ubekendt maler, 20. årh.
Talrige skibe en stille aften, ud for en større by. Utydeligt signeret. Olie på lærred. 81×107.
Rammen med patina.
Fra
Direkte
Kunst, antikviteter & design, 6. august 2020
Vurdering
Dette emne er udgået