2032/339
Marius Hammann (f. Thisted 1879, d. København 1936)
Interiør med personer siddende omkring et bord. Sign. Hammann. Olie på lærred. 51,5×65.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. august 2020
Vurdering
Hammerslag