2104/107
Spejl i ramme af forgyldt træ. Rokoko form, 20. årh. H. 120. B. 79.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
28 bud