2432/​681

Nikolay Nikolaevich Zhukov (f. Moskva 1908, d. sst. 1973)

“Moscow Theatre Festival”, 1935. Usign. Litografisk plakat i farver. Bladstørrelse 102×72. Uindrammet.

Generelle håndteringsmærker og alderstegn; små overfladiske ridser, folder og rifter langs kanterne,

I Lyngby
Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

892941 3.000 DKK

Levering i USA fra 1.460 DKK forudsat den endelige pris ikke overstiger 50.000 DKK