2138/1285
Ring af delvis lueforgyldt sterlingsølv. Str. 50. Vægt ca. 19 g.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker og Fashion, 22. september 2021
Vurdering
Hammerslag
16 bud