2432/​327

Jardiniere af patineret støbejern, støbt med medaljon, bladværk og perlestaf, fødder i form af dyrepoter. 20. årh.s. begyndelse. H. 35. B. 67. D. 37.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Rust.

I Aarhus
Vur­dering

4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?