2436/35
Dansk Louis XVI piedestalskab af senere forgyldt og bemalet træ. 18. årh.s slutning. H. 107. B. 51. D. 40.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger. Senere bemaling.
Vurdering
840150 | ||
989296 |