2449/​14

Junghans Ato magnetpendel bordur af messing med glaskuppel, serienr. 523268. Tyskland. 20. årh.s. midte. H. 22. B. 22.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

I Aarhus
Vur­dering

3.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?