899/113
Paul Fischer (f. København 1860, d. Gentofte 1934)
Spadserende ved Glyptoteket i København, efterår. Sign. Paul Fischer. Olie på træ. 15×31.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: fine-art@bruun-rasmussen.dk
Malerier og tegninger, 1. december 2020
Vurdering
Hammerslag