2442/​7022

Dansk Louis XVI bord af mahogni, senere plade af hvid marmor, front med rillet skuffe, tilspidsede kannelerede ben. 18. årh.s slutning. H. 77. B. 65. D. 43.

Enkelte ridser og mærker. Brugsslitage. Senere plade af marmor samt list af mahogni herom.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?