12115/151
Dansk maler, 19.-20. årh.
Juleroser i vase. Sign. CS. Olie på lærred. Lysmål 22,5×19. Indrammet.
Lærred bør strammes op.
Kunst, antikviteter & design, 15. april 2021
Vurdering
Hammerslag
16 bud