2015/792
Ubekendt design
Et par justérbare væglamper af gul lakeret metal med base af messing. D. 35. Skærm: L. 21. B. 20. (2)
Brugsslitage herunder ridser, mærker og lak med afskalninger. Justérbar led på ene lampe sidder fast. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 7. april 2020
Vurdering
Hammerslag
16 bud