2203/148
Ubekendt maler, 19. årh.
Skovparti med reflekterende sø og bygninger. Sign. S. Soldin 92. Olie på lærred. 36×61.
Mindre krakeleringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. januar 2022
Vurdering
Hammerslag