2008/113
Kinesisk armstol af rigt udskåret hardwood. 20. årh.s begyndelse.
Konstruktionen noget ustabil. Desuden almindelige brugs- og alderstegn.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. februar 2020
Vurdering
Hammerslag
12 bud