Sean Scully (f. Dublin 1945)
“Union #2”. Sign. Sean Scully 1985, 5/25. Ætsning i farver. Bladstørrelse 63×82.
Proveniens: Galleri Weinberger, København.
Papiret er gulnet. Undersøgt i ramme.