2004/​775

Snorre Stephensen (f. 1943)

Skål af porcelæn, Kgl. P., dekoreret med blågrøn glasur. Tryksign. Snorre Stephensen, Gallery, 22477, 135/500. H. 18. Diam. 25.

Nogle ridser og mærker.

Moderne kunst og design (udskudt), 23. januar 2020

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.250 DKK

1.250 DKK
(Autobud) 1.200 DKK
1.200 DKK
1.050 DKK
1.000 DKK