2004/775
Snorre Stephensen (f. 1943)
Skål af porcelæn, Kgl. P., dekoreret med blågrøn glasur. Tryksign. Snorre Stephensen, Gallery, 22477, 135/500. H. 18. Diam. 25.
Nogle ridser og mærker.
Moderne kunst og design (udskudt), 23. januar 2020
Vurdering
Hammerslag