12009/89
Kai Drews (f. Frederiksberg 1884, d. 1964)
Sæby å. Sign. K Drews, 1922. Olie på lærred. 44×60. Rammemål 59×75.
Kunst, antikviteter & design, 27. februar 2020
Vurdering
Hammerslag