12009/​89

Kai Drews (f. Frederiksberg 1884, d. 1964)

Sæby å. Sign. K Drews, 1922. Olie på lærred. 44×60. Rammemål 59×75.

Kunst, antikviteter & design, 27. februar 2020

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

500 DKK

500 DKK