2439/​1589

Lille biblioteksstige af mahogni, foldbar med tre trin beklædt med brunt gyldentrykt læder. Skilt under trin 'Made in England by Arthur Brett & Sons Ltd. for Lysberg, Hansen & Therp, exclusive'. England, 20. årh.

Dette emne handles i fuldmoms

Ridser og mærker. Brugsslitage.

Fra i Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

1147345 1.000 DKK