2439/1589
Lille biblioteksstige af mahogni, foldbar med tre trin beklædt med brunt gyldentrykt læder. Skilt under trin 'Made in England by Arthur Brett & Sons Ltd. for Lysberg, Hansen & Therp, exclusive'. England, 20. årh.
Dette emne handles i fuldmoms
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Vurdering
26 bud
873991 | ||
970356 (Autobud) | ||
1165289 | ||
970356 | ||
958659 | ||
922957 | ||
958659 | ||
922957 (Autobud) | ||
958659 | ||
922957 (Autobud) | ||
958659 | ||
922957 | ||
970356 (Autobud) | ||
925457 | ||
970356 (Autobud) | ||
925457 | ||
970356 (Autobud) | ||
925457 | ||
970356 (Autobud) | ||
925457 | ||
970356 (Autobud) | ||
1147345 | ||
970356 (Autobud) | ||
1147345 | ||
970356 | ||
1147345 |