2006/1300
Clutch af mørkebrunt glat skind, med forgyldt H knap foran og et rum. H 17 x B 24 x D 2 cm.
Fremstår med minimale alders- og brugsspor. Alle mål er cirkamål.
Smykker, 5. februar 2020
Vurdering
Hammerslag