12031/78
Spejl i ramme af forgyldt træ og gesso. Rokoko stil, 20. årh. H. 100. B. 60.
Brugsslitage; små afslag og revner.
Kunst, antikviteter & design, 30. juli 2020
Vurdering
Hammerslag