Michael Kvium (f. Horsens 1955)
“Titelløs model I”, 1991. Sign. Kvium 91, 55/60. Litografi i farver. Bladstørrelse 63 × 91.
Litteratur: “Michael Kvium: Det trykgrafiske værk 1979–2006”, kat. nr. EC 029.
Undersøgt i ramme. Original stand.
19 bud
1007680 (Autobud) | ||
820137 | ||
1007680 (Autobud) | ||
914987 | ||
1007680 (Autobud) | ||
914987 | ||
1007680 (Autobud) | ||
843671 | ||
1007680 (Autobud) | ||
843671 | ||
1007680 (Autobud) | ||
801244 | ||
1007680 (Autobud) | ||
843788 | ||
1007680 (Autobud) | ||
815137 | ||
1007680 | ||
808206 | ||
1026825 |