1909/9026
Orientalsk tæppe i Tibetansk design. Ubrugt/Aldrig anvendt. 21. årh. 290×237. (2498)
Dette emne handles i fuldmoms
Beverly Hills tæppe-ophørssalg, 25. februar 2019
Vurdering
Hammerslag