2440/1180
Ole W. Jacobsen (f. 1930, d. 2011)
Opal- og diamantring af delvist forgyldt sterlingsølv prydet med opal og brillantslebet diamant på ca. 0.03 ct. Vægt ca. 14,5 g. B. 10 mm. Str. 50,5.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Fremstår med ændret ringstørrelse.
Fra
i
Vurdering
906872 | ||
883260 (Autobud) | ||
906872 | ||
883260 (Autobud) | ||
906872 | ||
883260 | ||
906872 |