12142/63
Jens H. Quistgaard (f. København 1919, d. 2008)
Ananas stage af støbejern med otte lysholdere. Udført og stemplet hos IHQ Danish Designs. H. 26 cm
Almindelig brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 21. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag