12013/22
Military kabinet af mahogni med to døre, bag hvilke tre små skuffer, beslag og greb af messing. England, 19. årh. H. 32. B. 30.
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 26. marts 2020
Vurdering
Hammerslag
22 bud