2125/7076
Anefigur af udskåret patineret træ, moneteret på plade af metal. Lobi, Burkinafaso. H. 56.
Proveniens: Ex. Dansk privatsamling.
Tribal art, 27. juni 2021
Vurdering
Hammerslag