2034/​74

Kirkekrone af malm, balusterformet stamme, seks aftagelige lysarme. 19.-20. årh. H. 60. Diam. 60.

Brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia (udskudt), 20. august 2020

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag