2034/74
Kirkekrone af malm, balusterformet stamme, seks aftagelige lysarme. 19.-20. årh. H. 60. Diam. 60.
Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia (udskudt), 20. august 2020
Vurdering
Hammerslag