Christine Swane (f. Kerteminde 1876, d. Farum 1960)
Christine Swane. Opstilling. Tryksign. CSw 1955. Litografi i farver. Lysmål 72×56.
Papiret er gulnet. Misfarvninger. Papiret bølger. Undersøgt i ramme.
1011705 | ||
975026 (Autobud) | ||
1011705 | ||
975026 | ||
1039245 |