1825/679
Jasper Johns (f. Augusta, Georgia, USA 1930)
Udstillingsplakat fra Albert-Knox Art Gallery, 1974. Usign. Litografisk tryk i farver. Lysmål 95×63.
Dette emne handles i fuldmoms
Original stand. Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 19. juni 2018
Vurdering
Hammerslag